Tur Bilgisi

Ayvalık , Cunda adası , Şeytan Sofrası,
Hasanboğuldu , Çamlıbel, Tahta kuşlar, Mıhlı Şelalesi , Şahindere Kanyonu
Adatepe, Yeşilyurt , Assos,
Bozcaada.
Gruplar için istenilen tarihte.

1. Gün İSTANBUL - AYVALIK - CUNDA ADASI - ŞEYTAN SOFRASI GÜNBATIMI

Sizleri belirtilen hareket noktalarında karşılıyoruz. Tanışma. Rehberimiz yol ve program hakkında bilgi veriyor. 5 saatlik bir araç yolculuğunun ardından Ayvalık'a varıyoruz. Kısa dinlence ve gezmeye başlıyoruz. Öncelikle Ayvalık sokakları ve ardından Cunda Adası. Cunda (Alibey) Adasın’da tarihi sokakları , Taksiyarhis Kilisesini geziyoruz. Günün sonu Şeytan Sofrası’na çıkıyoruz ve muhteşem manzaranın keyfini çıkarıyoruz. Otelimize dönüyoruz, akşam yemeği otelimizde.

2. Gün HASANBOĞULDU - SUTÜVEN - ÇAMLIBEL -TAHTA KUŞLAR - ŞAHİNDERE KANYONU

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından ; Sutuven Şelalesi, Hasanboğuldu, UNESCO Ödüllü İlk köy müzesi Tahtakuşlar Etnografya Müzesi, Dünyanın 2. Büyük oksijen deposu olan Kazdağları’nda ; Tahtakuşlar köyü ve Çamlıbel köyleri arasında kısa bir yürüyüş yapacağız. Eşsiz manzara eşliğinde doyumsuz tadlar tadacağız. Kazdağlarının bol oksijeninde gezmeye devam ediyoruz. Şahindere Kanyonu ve Mıhlı çayı .
Otelimize dönüyoruz, akşam yemeği.

3. Gün ADATEPE - ZEUS ALTARI - YEŞİLYURT - ASSOS

İyice dinlenmiş olarak mis gibi havaya uyanıyoruz. Kahvaltı , bugün tam keyif günü. Rotamız Adatepe köyü . Öncelikle Zeus altarı keyifli 1 saatlik bir yürüyüş yapacağız . Tepe de tüm kuzey ege sahili ve denizi ayaklarımızın altında . Köye dönüyoruz. ve şirinmi şirin Adatepe köyünü geziyoruz. Öğle yemeği köyde . Sonrasında Yeşilyurt Köyünü geziyoruz. Günün keyif zamanı Assos’a gidiyoruz. Güneşi Assos’da batırıyoruz.
Otele dönüş , akşam yemeği ve eğlence .

4. Gün BOZCAADA - İSTANBUL

Sabah kahvaltının ardından otelimizden ayrılıyoruz. Geyikli iskelede aracımızı bırakıyoruz. Ada feribotuna sıra beklemeden binip adaya geçiyoruz. Ada sokaklarını keyifle geziyoruz. Serbest öğle yemeği ve ardından iskelede buluşup belirlenen saatteki feribot ile Geyikliye geçiyoruz. Dönüş yolumuz Çanakkale üzerinden olacak . Gece saatlerinde İstanbul 'da oluyoruz. Sizleri karşıladığımız noktalarda uğurluyoruz. Bir başka GEOS TUR etkinliğinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.