Tur Bilgisi

Geos Tur ile “AZ BİLİNEN ROTALAR”

UŞAK MÜZESİ , TAŞYARAN KANYONU , ULUBEY KANYONU , BLAUNDUS ANTİK KENTİ , KULA , GÖL MARMARA

Siz değerli gezginlerimizi buluşma noktalarında karşılıyoruz. Yol ve program akışı hakkında rehberimiz bilgilendirme yapıyor. Yolda verilecek molalar ile yolculuğumuz 7 saat sürecek.

 

TUR FİYATI : 00 TL -.00 TL x 4 taksit Bonus KK

Single farkı :.00 TL

Dâhil olanlar

  • 3 Sabah Kahvaltısı, (otelde açık büfe)
  • 2 Akşam Yemeği , (set mönü yada açık büfe)
  • 2 gece konaklama
  • Ulaşım (Turizm taşıma belgeli Lüks araçlarla)
  • Profesyonel Rehberlik
  • Zorunlu Seyahat Sigortası
  • Farkındalık Yaratan Geos Tur Refakati

Dahil değil

  • Milli park ve ören yerleri giriş ücretleri
  • Öğle yemekleri
  • Yemeklerde alınan içecekler

Uyarılar

İptal Koşulları

Notlar

1. Gün ULUBEY KANYONU

Sabah erken saatte otelimize varıyoruz. Otelin uygunluk durumuna göre odalara yerleşme kahvaltı .. Kısa dinlencenin ardından yürüyüş için hazırlıklarımızı yapıyoruz ve parkur başlangıcına aracımız bizleri bırakıyor. Uşak ili Ulubey ilçesinde bulunan 73km uzunluğundaki kanyonda belirlenen yürüyüş rotalarından Banaz çayı boyunca uzanan 15-18 km lik Hasköy parkurunu yürüyeceğiz. Keyifle geçecek rotanın sonunda aracımız ile buluşup Vadide yapılan cam terasıda ziyaret edeceğiz. Otelimize dönüş akşam yemeği ve dinlence. (Uşak kent merkezi gece gezmesi)

2. Gün UŞAK MÜZESİ - TAŞYARAN KANYONU - CLANDRAS KÖPRÜSÜ - BLAUNDUS ANTİK KENTİ

Sabah güzel bir kahvaltı sonrası Bölgenin 2. Doğal güzelliği Taşyaran vadisine gideceğiz. Uşak merkezden 40 km mesafede olan vadi suyun gücü ile oyulmuş kayalıklar bizleri vadi boyunca kendine hayran bırakıyor. Vadi içinde yapacağımız 2-3 saatlik yürüyüş sonrası Gediz nehri üzerindeki tarihi Çatalköprüyü geziyor öğle yemeğinin ardından Uşak Banaz çayı üzerinde 2500 yıl önce yapılmış Clandras köprüsünü ve vadisi .Blaundus antik kenti günün son gezi noktası. Otele geliş akşam yemeği ve dinlence .

3. Gün KULA - GÖLMARMARA - İSTANBUL

Sabah güzel bir kahvaltının ardından otelimizden arılıyor ve Sivil mimarinin en güzel örneklerini görecegimiz , peribacalarının güzelliği ile biz mest edecek Manisa'nın Kula ilçesine gidiyoruz. Uşak - Kula arası 1 saatlik bir yolculuğumuz olacak. Kula gezisi sonrası dönüş yolumuzda Gölmarmara gezecceğimizyerlerden . Geç öğle yemeği ve artık dönüş yoluna geçiyoruz.

Saat 15.00 da İstanbul’a dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Akşam 23,00 civarında İstanbul’da oluyoruz. Sizleri karşıladığımız noktalarda uğurluyoruz. Heyecanlı ve keyifli gezilerde buluşma planlarını yaparak vedalaşıyoruz.