Tur Bilgisi

22-25 Eylül 2022
Türkiye’nin Kaptan Köşkü SİNOP
Deniz , Göl , Şelale , Yayla, Tarih , Kanyon , Gastronomi

Dâhil olanlar

  • 4 KAHVALTI
  • 3 Gece Konaklama
  • 3 Akşam Yemeği
  • Profesyonel rehberlik
  • Zorunlu Seyahat Sigortası
  • Lüks araçlarla ulaşım
  • Farkındalık Yaratan GEOS TUR refakati

Dahil değil

  • Akşam yemeklerinde içecekler
  • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
  • Öğle yemekleri

Uyarılar

İptal Koşulları

Notlar

1. Gün SARAYDÜZÜ -BOYABAT

22 haziran gece yolculuğumuz başlıyor . Sabah saatlerinde Saraydüzü Başekin köyündeki konaklayacağımız çiftliğe varıyoruz. Odalara yerleşme ve kahvaltı .Şelaleye yürüyüş yapıyoruz. Şelalenin bulunduğu yerde keyif çayları içiliyor. 2 saatlik bir aktivite sonrasında at binebilir , jeep safari , atv yapabilirsiniz. İsterseniz değirmende bugdayın una dönüşünü deneyimleyebilir , Süt sağabilir , holluktan yumurta toplayabilirsiniz. Öğleden sonra rotamız Boyabat gezilecek yerler Boyabat evleri, Boyabat Kalesi, Salar Kay mezarları , Bazalt vadisi doğa yürüyüşü . Boyabat gezilerimizi tamamlıyor Günbatımı Saraydüzü sular altında kalan köy Asarcık'ta.
Çiftliğe dönüş. Akşam yemeği ve gece sohbetleri.
Konaklama : Şahinoğlu Çiftliği

2. Gün SİNOP - ERFELEK TATLICA TAKIM ŞELALELERİ

Güne dinlenmiş olarak uyanıyoruz, güzel keyifli kahvaltı. Yolumuz Sinop . Sinop kalesi , Hamsilos tabiat parkı , İnceburun feneri. Öğle yemeği ve Erfelek ilçesindeki Erfelek Tatlıca takım şelaleleri. Çiftliğe dönüş.
Konaklama : Şahinoğlu Çiftliği

3. Gün BABAÇAY KANYONU - İNALTI MAĞARASI - AKGÖL

Sabah keyifli bir kahvaltının ardından yine yeni keşif noktalarına doğru yola çıkıyoruz. Ayancık ilçesinde bulunan Babaçay kanyonunda keyifli bir yürüyüş yapacağız. Yürüyüş bitiminde İnaltı mağarası . Günü Akgöl yaylası Akgöl gölünde tamamlıyoruz.
Bu akşam yemeğinde süpriz var ..
Konaklama : Şahinoğlu Çiftliği

4. Gün BUZLUK YAYLASI - İSTANBUL

Kahvaltı ve 4 gün boyunca kendi evimizde gibi hisstmemizi sağlayacak ev sahiplerimiz ile vedalaşıyoruz. Durağan ilçesi Buzluk yaylası son gezi noktası .. 4 günlük keşif rotamızda şelaleye göle doğanın her tonuna , baharın bu kadar güzel yakıştığı çoğrafyaya SİNOP ili köy bucak gezimizi keyifle tamamlıyor kırsal turizme yerinde katkılar bırakarak, güzel anılar biriktirerek 14.30 da dönüş yoluna geçiyoruz. 22.00 da İstanbul'da olmayı planlıyoruz.
Sizleri karşıladığımız noktalarda uğurluyoruz. Bir başka GEOS rotasında buluşmak üzere vedalaşıyoruz.
*** Farkındalık yaratan bu güzel rotada bizlere eşlik ettiğiniz için sizlere teşekkür ederiz.